Jdi na obsah Jdi na menu

Blog

31.12.2018 - tak a je to tady - máme za sebou za chvíli starý rok a přivítáme nový. Už pomalu v ulicích je slyšet veselí. Jaký byl ten starý pro vás? Pro mě plný změn, dost zásadních, uvědomění a poučení. Nadcházející rok přinese ještě nějaké změny a já je vítám s otevřenou náručí, protože vím, že jsou správné :-).

Moc všem děkuji za přízeň v roce 2018 a těším se na všechny v roce následujícím :-) tak to pořádně oslavte :-))))

pc316508.jpg

17.12.2018-1.1.2019 dovolená - je třeba se věnovat i rodině :-) děkuji za pochopení

12.12.2018 - pomalu se blíží vánoce a já ukončuji letošní focení. Bylo vás hodně, poznala jsem plno úžasných lidí, fotila i stále klienty. Moc všem děkuji za přízeň a těším se zase v dalším roce 2019.

1.10.2018 - kolega na svatby - 18.8. jsem si odzkoušela známého při focení celodenní svatby, osvědčil se, jsem s jeho prací, chováním, zpracováním a spolupráci nesmírně spokojená, takže nás budete vídat převážně na svatbách v duo sestavě :-) Představuji vám kolegu Lukáše Burdu. Oba používáme stejnou techniku od firmy Olympus a skvěle se doplňujeme :-) Vše pro Vaší maximální spokojenost

luki.jpg

21.9.2018 - nový přírustek do fotovýbavy - je třeba se posunout zase kousek dál a nově pořizuji fotografie portrétním vysněným sklem :-)

19.-31.8. - DOVOLENÁ - půlka srpna se mi focením zaplnila, ale je třeba se zase na chvíli odmlčet a vrátit se do mé milované země v SR, která mě neskutečně nabíjí energii, chci se plně zase věnovat oběma synům a rodině, kterou zde mám a miluji :-)

20.7.2018 - TAK UŽ ZASE POMALU FOTÍM :-) - zase sem začala pomalinku fotit, šestinedělí uteklo jako voda, a náš druhorozený syn Eriček roste jako z vody a pomalu mě doprovází na focení s Vámi :-)

2.5.2018 - FOTOPAUZA - jelikož očekáváme nový přírůstek do rodiny, tak na nějakou dobu nebudu fotit :-) děkuji za pochopení

28.1.2018 - obnova fotogalerií - konečně byl čas se prokopat fotografiemi z loňského roku a doplnila jsem alba :-). Již brzy vypíšu nové termíny na focení, zima sice co se sněhu týče nepřeje, ale focení to nebrání :-)

22.12.2017 - Ohlédnutí za rokem 2017 - tento rok byl plný setkání s novými lidmi, ale i těmi, kteří se u mě nechávají fotit pravidelně. Prožitím úžasných dnů na báječných svatbách. Focením miminek, nosících maminek, úžasných rodinek. Změnou fotovýbavy, kdy tohoto kroku nelituju

Moc mě to motivovalo udělat další a další kroky k rozvoji a vaší spokojenosti a chci všem moc poděkovat za spolupráci a přízeň.

Již teď se těším na další focení v roce 2018 a doufám že bude stejně veselé a pohodové jako letos :-)))

Všem přeji krásné prožití svátku a správné vykročení do roku 2018

vasik.jpg

24.7.2017 - Fotosešit od firmy Saal Digital - dostala jsem opět možnost, vyzkoušet si výrobek od této firmy, u které jsem naprosto spokojená s kvalitou a zpracováním fotoknih. Neváhala jsem ani chviličku a šla do toho. Fotosešit, jak bude vypadat? Měla jsem v plánu něco vytvořit a nechat vytisknout na ukázku zákazníkům, a přišla mi tato nabídka, no tak proč ne? Vybrala jsem fotografie po delší úvaze a spustila editor. Jelikož jsem v něm už párkrát dělala, byla to brnkačka a šlo to velice rychle. Z možností výběru vzhledu stránek jsem tentokrát volila jednoduché - jedna fotografie přes celou stránku. Za pár minut byl sešit hotový, ještě kontrola a odeslat do tisku. Vše šlo rychle a bez problémů, zaplacení bezpečné přes kartu. Super už se těším na výsledek. K mému překvapení po dvou dnech meil, že je fotosešit na cestě ke mě. To je teda rychlost. Po obdržení opět precizní zabalení proti poškození. Sešit sem si prohlídla, moc se mi líbí ochrana sešitu zvenku matnou folií, která chrání celý produkt před případným poškozením (např. položením na mokrý stůl...). Papír opět kvalitní, pěkná barevnost, no prostě super. Jako ukázkové album pro zákazníky naprosto dostačující k prezentaci. Moc děkuji za vyzkoušení dalšího produktu  #saaldigital

p7244061.jpg  p7244062.jpg

3.6.2017 - Velká změna ve fotovýbavě - čím jsem starší tím mám méně sil? :D ne na focení, ale tahání fotovýbavy. Tolik let jsem si přála mít fullframe až sem si toto přání splnila. Konečně profi foťák, k tomu pořádné skla, libovala jsem si. Ale nastal problém po pár letech, dokud byl syn malý, tak to bylo v pohodě, ale tento rok, kdy už je těžší, pronese se při cestování (prostě kočár oba nemáme rádi tak nejlepší kámoš a pomocník na přemisťování je nosítko nebo šátek) nebo na focení když se rozhodne že chce spát.

No a moje záda začala pomalu stávkovat, že takovou váhu opravdu ne - fotobatoh a syn. No a už delší dobu jsem pozorovala pár kolegů, kteří přešli ze svých milovaných dokonalých fullfame na bezzrcadlovky. A čím víc sem trpěla se zády tím víc se naskytovala otázka, zkusit to taky? Letos jsem se rozhodla že bude rok změn, tak proč ne, vyzpovídala jsem jednoho profíka, zjistila co a jak a rozhodla se - JDU DO TOHO TAKY! Když změny tak pořádné.

Prostudovala jsem si možnosti a rozhodla jsem se pro Olympus, je fakt že když sem z kinofilmu přešla na digi, můj první byl taky Olympus, takže návrat k minulosti :-)

Vybrala jsem si tělo Olympus OM-D E-M1, a teď skla, jaká? Nějak i za dob FF jsem měla rači ty pevná, tak jsem si sestavila set a vzala jsem si M.Zuiko Digital ED 60/2,8, no pro začátek ok, uvidíme jak budu spokojená. Musím se přiznat, ze začátku jsem byla na vážkách jestli jsem udělala dobře, trochu jsem bojovala, ale teď? Neměnila bych zpátky :-) . Přikoupila jsem ještě M.Zuiko Digital 45/1,8, Sigmu 19/2,8 ND ART a Sigmu 30/2,8 ND ART. V plánu mám ještě teleobjektiv, zatím vybírám ze dvou, tak uvidíme který vyhraje.

Za mě, super změna, jakou jsem udělala, je lehký, výkonný a nelituju :-)

m1.jpg  60.jpg  45.jpg  19.jpg  30.jpg

 

5.1.2017 - probíhá přestavba stránek

1.9.2016 - Recenze k fotoknize od Firmy Saal Digital

 des_7052.jpg

Dostala se ke mě nabídka, vytvořit fotoknihu od firmy Saal Digital, tak jsem si řekla, zkusím, proč ne. Už dlouho jsem žádnou netvořila z důvodu, že se mi nelíbil program, nebo rozložení, ale převážně konečná kvalita. Zvědavost mi nedala, nachystala jsem si fotografie a pustila se do tvorby.

Stažení programu bylo rychlé a bezproblémové. Po spuštění už úvodní stránka byla velice přehledná a následné tvoření mě mile překvapilo. Vše bylo jednoduché, srozumitelné.

Zákazník si může vybrat typ vazby - klasická či kůže, povrch, případné dárkové zabalení a počet stran. Ten se však v průběhu tvoření fotoknihy samotné dá změnit, stránky se dají přidávat. V dalším kroku jsou možnosti výběru šablon, já zvolila prázdnou, abych si vyzkoušela vkládání fotografií podle své představy.

Načtení snímků bylo rychlé a vkládání velice snadné. Moc se mi líbila kontrola ořezu jednotlivých fotografií a hlídání stran šířky pro stejné rozměry. Mohla jsem si upravovat velikosti i případné natočení do stran. K mému překvapení bylo zhotovování fotoknihy rychlé.

des_7053.jpg

Po zhotovení a vyplnění údajů k zaslání zakázky a údajů k zaplacení, jsem byla odkázána na PayPal, kde proběhlo bezpečné zaplacení. Následně jsem na e-mail obdržela informaci o obdržení objednávky a na druhý den mi byla doručena faktura. Zpracování zakázky bylo taky velice rychlé. Do 4 dnů mi fotokniha byla doručena.

Zabalení bylo velice pečlivé, kromě tvrdé obálky, byla kniha zabalená ještě v bublinkovém obalu a jedné ochranné vrstvě proti otlučení hran a rohů. Velice toto chválím. Po rozbalení následovalo další milé překvapení. Opravdu kvalita fotoknihy byla taková, jakou měli prezentovanou na stránkách. 

des_7059.jpg

Kvalitní vazba, jednotlivé listy nebyly jak z klasické knihy - tenké a lámavé, ale hrubé. Fotografie, které jsem dala přes lom stránek, díky provedení nebyly zalomené v hranách, ale po otevření působily dojem rovné plochy. Barevnost i expozice přesně tak, jak jsem měla nachystano. Prostě samá pozitiva.

des_7055.jpg

Co víc dodat? Prostě super, za sebe jedině doporučuji a určitě to nebyla moje poslední zakázka, nejen pracovní :-)

+ snadná orientace v programu a jeho přehlednost

+ bezproblémové zpracování výsledného produktu

+ bezstarostné a bezpečné zaplacení přes PayPal

+ rychlé zhotovení zakázky

+ precizně zabalené proti poškození

+ konečný výsledek a dojem PECKA :-)

des_7058.jpg

Saal Digital mě přesvědčil, že i fotokniha může být krásný a hlavně kvalitní produkt a velice ráda doporučím svým klientům a známým :-)

 

 

25.7.-31.72016 - po dlouhé době se na chvíli odmlčím, odjíždím s rodinou na dovolenou :-) 

únor - konečně dokončené a spuštěné nové webové stránky :-), doufám že se Vám budou líbit