Jdi na obsah Jdi na menu

Spokojení zákazníci

Irena Cedivodová

S Lenkou jsme fotili firemní kalendář se Semem. Oceňuji vynikající domluvu, kreativitu a spolehlivost. Neumí každý fotit se zvířaty, ale Lenka je profík. 

Děkuji moc a budu se těšit na další spolupráci :-)

 

Jana Sýkorová

Lenka nás poprvé fotila, byla to taková "hurá akce" a byla super.
Nejen, že nám přálo počasí, ale Lenka jen vzala do ruky foťák a všechno šlo samo, přirozeně, v klidu a v pohodě a neuvěřitelně rychle. Lenka vytvořila fotky, které se moc líbí nejen mě, ale i mým přátelům a rodině.
Lenka je profík, svou práci dělá srdcem a je to v každé její fotografii vidět.
Moc děkuji.

 

Aneta Knapová

Lenku Jamnickou znám několik let,poprvé jsme se setkaly při focení koní a už tenkrát mi hlavou proběhlo, že ta holka umí udělat z mála hodně. Proto jsem ráda, že mě fotila i nadále v těhotenství a těším se,až bude fotit mou dceru. Nemám strach,že bych si nevybrala,a to focení není má oblíbená věc, kterou bych s radostí dělala.Člověk až nevěří, v jakých podmínkách focení vzniká:-). Před Lenkou se nebojím,nestydím,je pohodová a příjemná holka ,vždy ochotná vyjít vstříc.

 

Kamila S.

Profesionální fotografka. Dle mého velmi zkušená. Krásně fotí koně a nejenom je. Její fotografie Vás pohladi po duši. Zaujmou a vystihnou moment ve kterém je fotka pořízena. Pro foto je Lenka schopna udělat cokoliv. Fotit kdekoliv. Není lina stát v ohradě jak většina fotografů a fotit pouze tam. Dle mého názoru, pokud chcete svého koně zvěčnit v dokonalosti, Lenka je ta nejlepší volba.

 

Veronika Vondráčková

S Lenkou je focení zábava. Je trpělivá a s dětma to umí. I když jsem si focení vymyslela na poslední chvíli tak nebyl problém. Stejně jako následná úprava a tisk fotografií. Díky ní máme krásnou památku :-)

 

Lucie Dastigová

Lenku jako fotografku znám už delší dobu, většinou z koňských akcí a vždy jsem moc obdivovala její práci. Líbí se mi její pohled na svět skrz objektiv. A tak jsem se jednou konečně odhodlala a domluvila s ní focení a musím říct, že vše bylo dle mých představ, její přístup, průběh focení a hlavně i výsledek. Za mě můžu jen a jen vřele doporučit :-)

 

Adéla Hanáková

Pracovat s Lenkou je radost. Má spoustu skvělých nápadů a má obrovský cit při focení zvířat, umí je krásně zachytit v pohybu, vystihnout pravý okamžik. Fotila jsem s Lenkou už 4x a pokaždé velká spokojenost. V předešlých letech jsem si od Lenky nechávala fotit především koně, při posledním focení vznikly ale překrásné fotky také naší (tehdy 9 měsíční) dcery a fotky opravdu nemají chybu a všem se moc líbí. Lenka je velice ochotná a sympatická osůbka a její práci všem vřele doporučuji.Emotikona winkEmotikona smile